O MNIE

p1060175_korekta-kanal-alfa2-400-cut

Nazywam się Artur Wiśniewski. Jestem maklerem.

 

Celem blogu jest przedstawić Ci zarówno spojrzenie moje jak i innych. Mam nadzieję, że będzie to inspirujące i przyczyni się do rozwoju Twojej strategii.

googlepluslinkedin

Kim jestem

Od 2007 pracuję w bankowości, a od 2011 jako makler papierów wartościowych - w Alior Banku. Blog jest moją prywatną inicjatywą. Przedstawiam tu swoje osobiste przemyślenia, które nie stanowią stanowiska banku w jakiejkolwiek sprawie.

Za swój sukces uważam stabilne wyniki inwestycyjne, które od kilku lat uzyskuję. Bazuję na analizie technicznej, starając się podążać za trendem. 

Mam świadomość, że jest wiele innych, równie dobrych a może i lepszych strategii. Osobiście znam osoby, które z powodzeniem inwestują np. w oparciu o analizę fundamentalną.

Jak zaczynałem

Giełdą zainteresowałem się w czasie hossy 2003-07. Początkowo, czego się nie dotknąłem, zamieniało się w złoto. Jednak bessa 2008-09 brutalnie obnażyła słabości mojej ówczesnej strategii 🙂

Wyciągnąłem wnioski i podczas bessy w 2011 i 2015 moje portfele obroniły się, i od kilku lat uzyskuję stabilne wyniki.

Na swojej drodze spotkałem wiele mądrych osób, od których się uczyłem. Wyjątkowo inspirującym był dla mnie Robert Żukowski, makler. Robert, bardzo ci dziękuję. 

Proszę nie traktuj treści bloga jako rekomendacji, porad inwestycyjnych czy prognoz. Moim celem jest jedynie zachęcić Cię do przemyśleń nad własnym sposobem inwestowania. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią "rekomendacji inwestycyjnych" ani "informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną" w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.